Ser kozi do smarowania bez laktozy 150g

13.50

SKU: 7280 Kategorie: ,

Opis

Wyśmienity ser do smarowania kanapek z koziego mleka. Produkt nie zawiera laktozy.

Ser kozi idealny do smarowania

Sery kozie już od dłuższego czasu cieszą się popularnością i często goszczą w polskich domach. To zdecydowanie pozytywny trend, ponieważ ich zaletą jest nie tylko ciekawy smak, ale także świetne właściwości odżywcze. Proponowany wyrób niemieckiej marki Altenburger jest tworzony na bazie wysokiej jakości składników zgodnie z recepturą, w której efekcie otrzymujemy pyszny, kremowy kozi serek – doskonały do smarowania!

Pyszny kozi ser do smarowania – poznaj smak, który pokochasz

Smak koziego sera to coś, nad czym warto się pochylić. Pikantny, nieco cierpki i mocno zależny od tego, czy mamy do czynienia z serem, który dojrzewa od dłuższego czasu, czy też ze świeżo przygotowanym. Będzie się świetnie komponował z pieczywem – zarówno ciemnym, jak i jasnym – różnego rodzaju sałatkami, a także winem, zwłaszcza czerwonym. Jesteśmy pewni, że oferowany kozi ser do smarowania docenią wszyscy miłośnicy wrażeń kulinarnych.

Wyjątkowe właściwości odżywcze koziego sera

Wpływ koziego sera na nasz organizm to szczególnie ważna kwestia. Na całe szczęście jest on pozytywny, ponieważ produkty z mleka koziego wyróżniają doskonałe właściwości odżywcze. Znajdziesz w nich witaminy (m.in. z grupy A oraz B), mikroelementy (m.in. wapń, potas, magnez), jak również mnóstwo białka. Co więcej, biały ser kozi to wyrób bez laktozy, a więc mogą go spożywać osoby z jej nietolerancją. Nie czekaj dłużej, spróbuj i przekonaj się samemu, z jak smakowitym produktem masz do czynienia! Zapraszamy do zakupów.

Informacje dodatkowe

Kategoria

Typ

Sposób sprzedaży